REJS NA BORNHOLM W BOŻE CIAŁO

rejs na bornholm

REJS NA BORNHOLM W BOŻE CIAŁO

Zapraszamy na flotyllowy rejs na Bornholm w weekend Bożego Ciała!

Przedłużony weekend  z okazji Bożego Ciała jest doskonałą okazją do krótkiego wypadu na rejs morski. Idealnym portem do rozpoczęcia i zakończenia krótkiego rejsu na Bornholm jest Dziwnów. Do najbliższych portów duńskich trzeba pokonać tylko 50-60 mil morskich. W przeciętnych warunkach, to  kilkanaście godzin żeglugi. Ten krótki rejs może być potraktowany jako rejs dla przyjemności, jak i rejs doszkalający umiejętności żeglarskie załogi. Wybór należy do Ciebie!

Bornholm oferuje turystom wiele atrakcji. Poza przepięknymi, górskimi krajobrazami, zwraca uwagę oryginalna architektura. Ponadto cała wyspa poprzecinana jest mnóstwem świetnie zorganizowanych ścieżek rowerowych. Dlatego podczas pobytu na Bornholmie zwiedzamy wnętrze wyspy rowerami. Ledwie dziesięć mil na północ od Bornholmu położony jest archipelag maleńkich wysepek Christiansoe, których magia wywiera wrażenie na każdym przybyszu.
Zapraszamy wszystkich (i to nie tylko żeglarzy!) spragnionych pięknych widoków, atrakcji turystycznych, przygód i fantastycznie spędzonych chwil na pokładzie jachtu. Popłyniemy w parę jachtów, więc miejsc dla chętnych wystarczy!

Na zakończenie rejsu każdemu uczestnikowi kapitan wypisuje opinię z rejsu, 
która dokumentuje staż potrzebny do uzyskania wyższych stopni żeglarskich.

Termin: 15 – 18 czerwca 2017 r.

Planowana trasa: Dziwnów – Hasle – Christiansoe – Dziwnów (zależy od warunków pogodowych, decyzji kapitana i preferencji załogi)

Koszt: 690 zł (obejmuje: czarter, paliwo, wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe)

Zadzwoń 786 189 230 lub napisz: jarek@artsailing.pl

lub www.kyma.pl